Mobilya üretimMobilya sektörü, Türkiye'de önemli bir pazara sahip olan, yarattığı istihdam ve desteklediği yan sektörlerle yüksek miktarda ekonomik genişleme yaratan sektörlerden biridir. Milyarlarca dolarlık ihracat hacmiyle kritik bir sektördür. Yüzbinlerce kişinin bir parçası olduğu bu sektör her geçen gün hem ürün hem de hizmet kalitesinde daha yüksek kalite hedeflemektedir.

Mobilya sektörünün, özellikle de son kullanıcıyla olan bağındaki en önemli sorunlarından ikisi mobilya teslimatı ve mobilya kurulumudur. Mobilya, yapısı gereği hassas kurulum ve hassas taşıma gerektirmektedir. Hammadde konusunda yoğun olarak ağaç ve tekstil ürünleri kullanıldığından taşıma sırasındaki darbelerle ve yanlış kurulum işlemleriyle kolayca yıpranabilmektedir. Mobilya sektörünün bu kritik sorunları ancak bu konuda profesyonel çalışma yürüten ekiplerle aşılabilir ve ürünlerin değerlerini daha uzun süre korumaları, son kullanıcı deneyiminin artırılması ancak profesyonel analiz ve çalışmayla sağlanabilir.

Mobilya kurulumÇalışmalarına 2004 yılında İzmir'de başlayan Duru Mobilya, kısa sürede sağladığı yüksek son kullanıcı memnuniyeti ile mobilya sektörünün önemli üreticilerinin ve perakendecilerinin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Firmamız mobilya kurulum ve montajı konusundaki uzman ekipleriyle Ege Bölgesi'nin tamamına hizmet vermektedir.

Duru Mobilya sektörün deneyimli ve profesyonel insanlarıyla çalışmakta, çalışmalarını insanı ve ürünü ön plana koyarak yürütmektedir. Temel amacımız ürünleri %100 hasarsız şekilde yerine ulaştırmak, en doğru şekilde kurmak ve son kullanıcıya güler yüzle teslim etmektir. İşimizin imzası, verdiğimiz kaliteli hizmetle yüzlerini gülümsettiğimiz ailelerdir.

Firmamız şirket içi uyumu, eğitimi ve ekip uyumunu önemser. Teslimat rotaları araç durumuna, iş hacmine göre dikkatle programlanır. Yüksek yoğunluk gibi, başarıyı düşürecek herhangi bir faktörün oluşmasına izin verilmez. Ekipler belirli kurallara göre oluşturulur. Temel amaç, elle yapılan taşımalarda oluşabilecek hasarları engellemek ve taşıma sonrasında kurulumu aynı başarıyla yapmaktır.